• Bądź na bieżąco, polub nas :)
     

    hodowla hodowle basenji szczeniaki     facebook hodowla zakira basenj szczenieta rudo-białe     hodowla basenji, hodowle basenji, szczeniaki sprzedam, slaskie szczenięta basenji    facebook hodowla zakira basenji, szczenieta, championat, rodowod, forum basenji, blog basenji

  • Poleć nas :)

     

Szczenięta

Z ogromną radością chcemy poinformować, że w naszej hodowli ZAKIRA FCI planujemy kolejny miot szczeniąt rasy Basenji o umaszczeniu rudo-białym pod koniec roku 2018.

Przyjmujemy już wstępne rezerwacje na szczenięta.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani maluchem z naszej hodowli zapraszam do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Zainteresowanych prosimy o wpisanie się na listę zainteresowanych.

 

Zdjęcia szczeniąt na:  facebook hodowla zakira jack russell terrier szczenieta gladkowlose krotkowlose  ,  hodowla hodowle jack russell terrier szczeniaki 

Filmy ze szczeniętami na naszym kanale hodowla hodowle jack russell terrier szczeniaki sprzedam slaskie sprzedam forum

 


Przyjście na świat szczeniąt planujemy długo i z rozmysłem.

Najpierw trzeba zaplanować odpowiednie skojarzenie –wybrać przyszłego ojca szczeniąt, pokryć suczkę i dbać o jej zdrowie przez całą ciążę.
Potem przychodzi oczekiwany moment porodu który wiąże się z wielkimi emocjami, często nie jest też łatwy dla suki jak i dla nas.

Szczenięta przychodzą na świat nieporadnie łapiąc swój pierwszy oddech.
Widok małego oseska pijącego mleko swojej mamy jest zawsze bardzo wzruszający. Jesteśmy szczęśliwi, kiedy wszystko idzie dobrze i po wszystkim możemy wpatrywać się w szczęśliwą psią rodzinkę. basenji szczenięta

Nasze szczenięta rodzą się i dorastają wśród domowników, dzieci oraz innych zwierząt. Od urodzenia otoczone są troskliwą opieką. Dbamy o ich rozwój fizyczny oraz psychiczny.

Karmimy je najlepszą karmą, regularnie odrobaczamy i szczepimy a przede wszystkim otaczamy je wielką uwaga i miłością. Od urodzenia są poddawane stymulacji dotykowej, socjalizowane, przytulane w naturalny sposób przyzwyczajane do odgłosów życia rodzinnego.
 
Wszystkie szczenięta z naszej hodowli w dniu odbioru w 8 tygodniu życia są zaszczepione, odrobaczone, zachipowane, posiadają: książeczkę zdrowia, metrykę z Polskiego Związku Kynologicznego oraz wyprawkę.

Przyszłym właścicielom zawsze służymy radą. basenji katowice
 
 

Zapraszamy do zakładki Wskazówki dla przyszłych właścicieli naszych szczeniąt.

 
 

  • Geostat

    geostat liczniki.org

Script logo
Back to top