• Poleć nas :)

   

 • Bądź na bieżąco, polub nas :)
   

  facebook hodowla zakira basenji, szczenieta, championat, rodowod     hodowla hodowle basenji szczeniaki sprzedam ?l?skie sprzedam forum     hodowla hodowle basenji szczeniaki    facebook hodowla zakira jack russell terrier szczenieta gladkowlose krotkowlose

  • Slider 3
  • Slider 4

Szczenięta

Miło nam poinformować, że w połowie grudnia 2017 spodziewamy się miotu szczeniąt rasy Basenji po naszej suczce Bahaticca's Ever Felicity.

Ciąża została potwierdzona badaniem USG :)

Zainteresowanych miotem prosimy o wpisanie się na listę zainteresowanych.

 

Zdjęcia naszych szczeniąt Basenji na:  facebook hodowla zakira basenji szczenieta  ,  hodowla hodowle basenji szczeniaki  oraz w galerii  hodowla basenji szczeniaki

Filmy ze szczeniętami na naszym kanale hodowla hodowle jack russell terrier szczeniaki sprzedam slaskie sprzedam forum

 


Przyjście na świat szczeniąt planujemy długo i z rozmysłem.

Najpierw trzeba zaplanować odpowiednie skojarzenie –wybrać przyszłego ojca szczeniąt, pokryć suczkę i dbać o jej zdrowie przez całą ciążę.
Potem przychodzi oczekiwany moment porodu który wiąże się z wielkimi emocjami, często nie jest też łatwy dla suki jak i dla nas.

Szczenięta przychodzą na świat nieporadnie łapiąc swój pierwszy oddech.
Widok małego oseska pijącego mleko swojej mamy jest zawsze bardzo wzruszający. Jesteśmy szczęśliwi, kiedy wszystko idzie dobrze i po wszystkim możemy wpatrywać się w szczęśliwą psią rodzinkę. basenji szczenięta

Nasze szczenięta rodzą się i dorastają wśród domowników, dzieci oraz innych zwierząt. Od urodzenia otoczone są troskliwą opieką. Dbamy o ich rozwój fizyczny oraz psychiczny.

Karmimy je najlepszą karmą, regularnie odrobaczamy i szczepimy a przede wszystkim otaczamy je wielką uwaga i miłością. Od urodzenia są poddawane stymulacji dotykowej, socjalizowane, przytulane w naturalny sposób przyzwyczajane do odgłosów życia rodzinnego.
 
Wszystkie szczenięta z naszej hodowli w dniu odbioru w 8 tygodniu życia są zaszczepione, odrobaczone, tatuowane, posiadają: książeczkę zdrowia, metrykę z Polskiego Związku Kynologicznego oraz wyprawkę.

Przyszłym właścicielom zawsze służymy radą. basenji katowice
 
 

Zapraszamy do zakładki Wskazówki dla przyszłych właścicieli naszych szczeniąt.

 
 

 • Geostat

  geostat liczniki.org

Script logo
Back to top