• Bądź na bieżąco, polub nas :)
   

     facebook hodowla zakira basenj szczenieta rudo-białe     hodowla basenji, hodowle basenji, szczeniaki sprzedam, slaskie szczenięta basenji    facebook hodowla zakira basenji, szczenieta, championat, rodowod, forum basenji, blog basenji

 • Poleć nas :)

   

 • Nasze strony internetowe :)

                         

  Basenji-zakira.pl     Zakira.pl    

Aktualności

 • Miot "Sweet"

  Miot "Sweet"

 • Miot "Magic"

  Miot "Magic"

Wszystkie nasze szczenięta basenji pojechały już do swoich nowych domków, ich opiekunom życzymy wielę radości w ich wychowywaniu :)

Kolejne mioty planujemy na jesień 2022.

Osoby zainteresowane przyszłymi miotami zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub o wpisanie się na listę zainteresowanych.

 

Zdjęcia naszych szczeniąt na:  facebook hodowla zakira jack russell terrier szczenieta gladkowlose krotkowlose i zakładce Poprzednie mioty

Filmy ze szczeniętami na naszym kanale hodowla hodowle jack russell terrier szczeniaki sprzedam slaskie sprzedam forum


 

Przyjście na świat szczeniąt planujemy długo i z rozmysłem.

 

Najpierw trzeba zaplanować odpowiednie skojarzenie –wybrać przyszłego ojca szczeniąt, pokryć suczkę i dbać o jej zdrowie przez całą ciążę.
Potem przychodzi oczekiwany moment porodu który wiąże się z wielkimi emocjami, często nie jest też łatwy dla suki jak i dla nas.

Szczenięta przychodzą na świat nieporadnie łapiąc swój pierwszy oddech.
Widok małego oseska pijącego mleko swojej mamy jest zawsze bardzo wzruszający. Jesteśmy szczęśliwi, kiedy wszystko idzie dobrze i po wszystkim możemy wpatrywać się w szczęśliwą psią rodzinkę. basenji szczenięta

Nasze szczenięta rodzą się i dorastają wśród domowników, dzieci oraz innych zwierząt. Od urodzenia otoczone są troskliwą opieką. Dbamy o ich rozwój fizyczny oraz psychiczny.

Karmimy je najlepszą karmą, regularnie odrobaczamy i szczepimy a przede wszystkim otaczamy je wielką uwaga i miłością. Od urodzenia są poddawane stymulacji dotykowej, socjalizowane, przytulane w naturalny sposób przyzwyczajane do odgłosów życia rodzinnego.
 
Wszystkie szczenięta z naszej hodowli w dniu odbioru w 8 tygodniu życia są zaszczepione, odrobaczone, zachipowane, posiadają: książeczkę zdrowia, metrykę z Polskiego Związku Kynologicznego, umowę zakupu szczenięcia oraz wyprawkę.
W wyprawce znajdziesz:
Książeczkę Zdrowia Szczenięcia lub Paszport,
Poradnik dla opiekuna,
Karmę na której prowadzone jest szczenię,
Obrożę oraz smycz
Zabawki,
Kocyk,
Przydatne akcesoria.
 
Przyszłym właścicielom zawsze służymy radą. basenji katowice 
J.Z.
 

Zapraszamy do zakładki Wskazówki dla przyszłych właścicieli naszych szczeniąt.

 

basenji charakter, basenji jodłowanie

 • Mapa.

 • Kontakt

  basenji hodowla zakira, hodowle  

 • Geostat

  geostat liczniki.org

 • Należymy do:

  basenji,pierwotny pies afrykanski, hodowla, szczenięta basenji

Script logo
Back to top